Heel Engelen vouwt

Op paaszondag reikte het ‘Passionteam’ van de beide Engelense kerken, bestaande uit Enny Coppee, Riet Mangnus, Els Roest en ds. Marloes Meijer, papieren kraanvogels uit. Uiteraard gebeurde dit aan de Kraanvogellaan tegenover gezondheidscentrum De Lage Leun. Wereldwijd staat de kraanvogel symbool voor gezondheid, lang leven, trouw en geluk. Het was de bedoeling de meegenomen vogel weer door te geven. Menigeen kan in deze bizarre tijd wel een oppeppertje gebruiken. Een week voor Pasen was iedereen al opgeroepen een vogel te vouwen en die in te leveren. Het vouwen was nog een hele klus. Ondanks de duidelijke handleiding viel het zeker niet mee. Toch werden er in en soms ver buiten Engelen ruim 200 vogels gemaakt en ingeleverd, voorzien van wensen als liefde, geluk, vrijheid en hoop. De hele middag door kwamen mensen langs om een kraanvogel op te halen. Ook passanten die toevallig langsfietsten hielden even halt. Een bijzonder geslaagde actie en mooi alternatief op deze eerste paasdag die geheel anders was dan andere jaren.