Week Nederlandse Missionaris

De Week Nederlandse Missionaris (WNM) zet zich in voor de Nederlandse missionarissen en missionair werkers. Elk jaar voert de WNM campagne voor deze mensen die zich elke dag met hart en ziel inzetten voor hun medemens. Dit jaar staan Jet Nauta en zuster Willy van Mer centraal. “Ik ben geraakt door het lot van de inheemse bevolking in Chiapas, daarom blijf ik me inzetten voor de Maya’s, “vertelt Jet Nauta (48) en van oorspong Amsterdamse. Het is een van de armste gebieden van Mexico., maar met zeer rijke bodemschatten. Daarom wordt de bevolking bedreigd, verjaagd en vermoord. Zuster Willy heeft een dubbele roeping; zij is religieus en verpleegkundige en komt uit Kerkdriel. In 2003 ging ze naar Kameroen. “Ze hadden iemand nodig in de kliniek en ben samen met een medezuster hier naar toe gegaan.” Ze kwamen terecht bij de pygmeeën en moesten letterlijk de bush in. Nu runt zij de kraamafdeling en onder andere bij gecompliceerde bevallingen wordt haar hulp ingeroepen. Wees solidair Wilt u bijdragen aan dit werk? Steun de WNM met een gift op NL30RABO0171 2111 11 of middels een bijdrage in de extra collecte op eerste pinksterdag in de St. Lambertuskerk. Voor meer informatie: www.weeknederlandsemissionaris.nl