Avondwake en uitvaart

 MG 1438Bij overlijden proberen we als geloofsgemeenschap een zo goed mogelijke begeleiding te geven aan de nabestaanden. We willen daarbij ook altijd de wensen van de overledene respecteren.
Het tijdstip van de uitvaart wordt in samenwerking met uitvaartonderneming en secretariaat van de parochie bepaald mede afhankelijk van de beschikbaarheid van een voorganger. Vervolgens wordt er zo snel mogelijk contact opnemen met de familie. Wanneer de zakelijke kant van eventuele avondwake en uitvaart geregeld zijn, komen de voorganger van de avondwake en de voorganger van de uitvaart om de inhoudelijke kant van de vieringen te overleggen. Hierbij houden we zo veel mogelijk, maar begrensd binnen onze cultuur en traditie, rekening met de wensen van de overledene en de wensen van de nabestaanden.