Goede week en Pasen

We kijken tevreden terug op de vieringen rond Pasen. Met Palmzondag een drukke familieviering met de palmpasenstokken van de jeugd. Op Witte Donderdag in de middag weer een mooie eigentijdse viering met ongeveer 25 senioren aan tafels in de kerk en ontvangst met een kop koffie en cake. Deze viering werd muzikaal begeleid door organist Charles ter Ellen. Op stille zaterdag was de nieuwe activiteit Night of Light. Bijzonder sfeervol met de kaarsjes langs de straat tussen beide kerken. In de Protestantse kerk was het gezellig druk met het Kadekoor. In de Lambertuskerk was het rustiger, maar werd wel genoten van kwartet TWOforTWO en Natalia Kinzerskaya op het grote orgel. Op eerste paasdag was er een drukke, stemmige viering met enthousiaste zang van Unlimited. Samen met de inspirerende woorden van de voorgangers Wim van Herwijnen en Jan Joosten werden het mooie vieringen. Veel vrijwilligers hebben er weer uren aan gewerkt!