Vrijwilliger van het jaar

Voorafgaande aan de nieuwjaarsborrel van de parochie wordt elk jaar de vrijwilliger van het jaar bekend gemaakt. Deze keer was de eer voor Marianne Evers – Dielissen. Marianne heeft het vrijwilligerswerk met de paplepel binnengekregen. Haar vader was op elke mogelijke manier door de jaren heen bij de vrijwilligers van de kerk betrokken. Ze was vele jaren lid van de werkgroep Eerste Communie, is lid van de siergroep, verzorgd mede het bloemetje van de week, is wijkcontactpersoon, al vele jaren lector, is lid van het Parochieel Pastoraal Overleg,  is acoliet bij uitvaarten en verzorgt iedere maandagochtend mede het secretariaat. Ze kent iedereen, heeft een enorme belangstelling in de ander en staat altijd klaar als een beroep op haar wordt gedaan. De huldiging met de paaskaars van het afgelopen jaar en bloemen was dan ook zeker op z’n plaats.