Concert bijzonder geslaagd

Op zaterdag 16 september jl. was er in de St.Lambertuskerk een concert rond het thema ‘Candlelight’. Centraal stond pianiste Natalia Kinzerskaya. Zij speelde op een vleugel verschillende bekende en minder bekende stukken van onder andere Bach, Mozart en Rachmaninoff. Daarnaast speelde Natalia ook enkele stukken met aankomend talent Saar Spijksma en begeleide ze Patrick Bendermacher die speelde op bugel en trompet, Diewertje van der Hart op dwarsfluit, Alain Plasschaert op cello en zangeres Tetiana Palinkash die evenals Natalia ook uit Oekraïne komt. Tussen de muziekstukken door bracht Geert-Jan van den Heuvel inspirerende teksten geschreven door Cokky van Dongen. Mede door de bijzondere verlichting en veel brandende kaarsen genoten de ruim 100 aanwezigen van een mooie sfeervolle muzikale avond. De organisatie kijkt terug op een geslaagd evenement.